Uživatel nepřihlášen
Doupě ohnivého vlka
RSS kanál blogu
Píše: FireWolf - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Doupě ohnivého vlka

Škola pro youtubery v ČR... děláte si prdel?!

Čtvrtek 24.11.2016 23:24 - Autor: FireWolf
To se mi líbí

Škola pro youtubery v ČR... děláte si prdel?!Tak jsem se dneska dozvěděl, že se chystají kurzy pro tzv. jůtubery. A to u nás v ČR. Nejprve jsem se začal smát, jelikož jsem myslel, že to je nějaký nepovedený vtip, jenže poté jsem zjistil, že to myslí skutečně vážně. A já se ptám: To jako fakt???

Od začátku

Když jsem dnes zapnul Firefox a načetla se stránka Seznamu (ano, používám ji jako domovskou stránku, i když mi k ničemu není... čistě jen ze zvyku), praštil mě do očí odkaz s názvem První škola youtuberství v Česku. Inu, jako člověk zvědavý, kliknul jsem na něj a přečetl si dvě krátké větičky.

"Z youtuberství se stává profese a tak je potřeba ji nejprve vystudovat. Pokud se chcete stát youtuberem i vy, mrkněte na web."

Začal jsem se smát. Říkal jsem si, že je to pěkně debilní vtip. A kliknul na odkaz. Pak mi ale ztuhl úsměv. Byly tam fotky šesti "slavných" youtuberů, z nichž já znám jen jednoho a to jen z doslechu. Vypadá to, že si tam můžete zakoupit různé kurzy, z nichž každý má 16 lekcí po 90 minutách. A cena? Ta je opravdu nízká. Pouhých pět tisíc...

Už takhle si myslím, že je naše youtube scéna zaplavena takovým balastem, ale tohle je jen rýžování na lidech. Copak jde naučit to, jak být úspěšným youtuberem? Nejde. Vždy záleží na tom, aby byl daný jedinec originální, zábavný apod. Myslím, že se sem budou hlásit především malé děti, které si úspěch představují jako něco jednoduchého, něco, čeho lze dosáhnout velmi snadno. A také budou předpokládat, že po tomto kurzu budou úspěšní. Což ale není pravda a tyto peníze tak jsou pouhým vyhozením z okna či spláchnutím do záchodu.

Někdo namítne, že se děti aspoň nevěnují chlastu, drogám a tak podobně. A máte pravdu. Jenže i tohle je blbost. Navíc ta cena je opravdu přestřelená. Dát někomu 208 Kč na hodinu za to, že vašemu dítěti řekne nebo ukáže něco, co mu stejně bude v životě k ničemu... je vážně super a úžasná nabídka.

Můj názor na youtubery

Možná je to vše dáno tím, že já sám mám k youtuberům odpor. Z naší země znám jen tak tři nebo čtyři a to jsou ještě osoby typu Misha (malé sprosté děcko, které by zasloužilo dostat pár facek). Věřím, že tu máme i nějaké lepší lidi, ale i tak mě to nezajímá. Sledovat někoho jak hraje, to je pro mě ztráta času. Navíc mě dost často odrazuje, že tam má svůj ksicht přes čtvrtinu obrazovky. Koho tohle sakra zajímá? A dost často i mluví mimo téma, o nějakých blbostech a to se nevyplatí poslouchat.

Youtubeři míří hlavně na mladší lidi, kteří to prostě ještě nemají v hlavě srovnané. A aby je zaujali, chovají se jak pitomci. To je můj názor. Pak tu máme různé vlogy a podobně. V této tématice se moc neorientuju, takže to ponechám beze slov.

Zpátky v akci

Ale vraťme se ještě na okamžik na onu inkriminovanou stránku. Za slovo "jůtuber" bych vraždil. Vypadá to dost divně, skoro jako by to napsalo nějaké malé dítě. Aktuálně je obsazeno šest míst, doufám ale, že se to v budoucnosti nebude moc zvyšovat a projekt zanikne. Tyto kurzy se konají jednou týdně, samozřejmě v Praze. Minimální věk pro vstup je 9 let, což už samo o sobě ukazuje, jakým směrem se vydali. Míří na co nejmladší publikum, aby si lehce vydělali.

Kromě jiného mě rozesmály i ty některé věty, kterými lákají své potencionální zákazníky. Cituji:

"Odbornou garanci nad kurzy s novým přístupem, formou i obsahem převzal  režisér, scénárista a pedagog doc. Petr Kaňka, spolu se scénáristou a producentem Rudolfem Merknerem, který je znám především díky seriálu Vyprávěj."

Ani jednoho z výše jmenovaných neznám, což je ale asi tím, že českou filmovou a seriálovou tvorbu posledních několika let považuji za naprostý odpad.

Kromě toho tu také máme tuhle blbost:

"Chceš se stát jůtůberem?

Chceš točit ta nejlepší videa?

Chceš, aby ti tvůj oblíbený jůtuber poradil strategii, triky a fígle, díky kterým uspěješ?

Nebo je tvým snem stát se dobrým režisérem, moderátorem či komikem, ale dosud jsi neměl příležitost si to vyzkoušet?

Právě pro tebe otevíráme první školu pro jůtubery!"

Konec

Je to vážně k smíchu. Nemám k tomu už co napsat, všem je snad jasné, že tohle nebyl můj typický článek. Jen mám v sobě teď tolik pocitů, o které jsem se musel podělit. Vaše názory můžete sdělit v komentářích, já se jdu ale radši věnovat něčemu lepšímu, ať na tohle zapomenu. Protože tohle vážně je blbost. Opravdu se bojím, s čím přijdou ti inteligenti příště...

Poznámka: Přidávám sem i odkaz, který vás přesune na ony stránky, ale klikejte na něj jen na vlastní nebezpečí.

Tisk
Hodnocení:
( 8.7 / 17 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Škola pro youtubery v ČR... děláte si prdel?!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ElementGamer   2x   Troufám si říct, že ještě před pár lety (2010-2011) to nebylo tak strašné. Ale teď aby se člověk pomalu bál zapnout YouTube. Nejsmutnější na tom je, kolik lidí to sleduje.ElementGamerelementgamer13999    14.12.2016 16:28 ElementGamer

Troufám si říct, že ještě před pár lety (2010-2011) to nebylo tak strašné. Ale teď aby se člověk pomalu bál zapnout YouTube. Nejsmutnější na tom je, kolik lidí to sleduje.

Narw    100% souhlasím. Asi jsi už moc starej lišák, abys to chápal :) ) ) Stejně jako já :DNarwnarw57671    6.12.2016 13:59 Narw

100% souhlasím. Asi jsi už moc starej lišák, abys to chápal :) ) ) Stejně jako já :D

El_Scorpio   2x   Tak názor na "Jutuberov" máme rovnaký. Ak si našu tuzemskú elitu mám predstavovať ako "Hrajeme s Alim" tak mám vážne obavy o budúcnosť mladých ľudí. Ale možno som už starý... V puberte mi tiež prišlo náramne vtipné "Čo si myslíte o situácii v našej krajine? " alebo PerverzDoom a pod. blbiny. Čiže snáď z toho vyrastú.

Z medzinárodnej scény rešpektujem "vzdelávacie" kanály ako JayzTwoCents, alebo LinusTechTips. AngryJoe bol kedysi tiež fajn, ale už poľavil, pribral a je viac... komerčný? Asi áno. Sprvoti to človek robí pre zápal, no potom s dostatočným prísunom peňazí sa tie priority prehodnotia.
El_Scorpioel_scorpio63241
    28.11.2016 17:57
El_Scorpio

Tak názor na "Jutuberov" máme rovnaký. Ak si našu tuzemskú elitu mám predstavovať ako "Hrajeme s Alim" tak mám vážne obavy o budúcnosť mladých ľudí. Ale možno som už starý... V puberte mi tiež prišlo náramne vtipné "Čo si myslíte o situácii v našej krajine? " alebo PerverzDoom a pod. blbiny. Čiže snáď z toho vyrastú.

Z medzinárodnej scény rešpektujem "vzdelávacie" kanály ako JayzTwoCents, alebo LinusTechTips. AngryJoe bol kedysi tiež fajn, ale už poľavil, pribral a je viac... komerčný? Asi áno. Sprvoti to človek robí pre zápal, no potom s dostatočným prísunom peňazí sa tie priority prehodnotia.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

antiku    Nechápu, prostě ne. Dnešní youtube je spíš jako Bravo, i horší, nebo něco podobného. Všichni na sebe navzájem nadávají, dělají reakční videa a podobný sračky na tam to a tam to. Koho to zajímá? Když přijdu někam na twitch nebo na youtube a vidím xicht přes půlku obrazovky, tak většinou vypínám. Výjimka jsou lidi, kteří mají kvalitní kameru a koukám na ně, protože jsou vtipní nebo tak. Ano, takový lidi se dají najít, ale ne v ČR.antikuantiku10022    27.11.2016 19:59 antiku

Nechápu, prostě ne. Dnešní youtube je spíš jako Bravo, i horší, nebo něco podobného. Všichni na sebe navzájem nadávají, dělají reakční videa a podobný sračky na tam to a tam to. Koho to zajímá? Když přijdu někam na twitch nebo na youtube a vidím xicht přes půlku obrazovky, tak většinou vypínám. Výjimka jsou lidi, kteří mají kvalitní kameru a koukám na ně, protože jsou vtipní nebo tak. Ano, takový lidi se dají najít, ale ne v ČR.

Virus   1x   To já taky. Hlavně roztavit a prdnout do žíly. :-DVirusvirus7406    26.11.2016 18:50 Virus

@ odpověď na komentář od BlackSheepCZ:To já taky. Hlavně roztavit a prdnout do žíly. :-D

BlackSheepCZ napsal:Tak zrovna s tímhle nemůžu souhlasit. Většinou toho o věcech ví docela dost, nenarazil jsem na video se kterým bych nějak výrazně nesouhlasil, nebo si řekl že je to úplná blbost. Vždy to má logiku a vychází to z faktů. Jasně na některé věci mám jiný názor, ale Rota má naprosto normální a podložené názory.

Alfajk   1x   jedna tematicka zprava [ odkaz ] jutuberovi nikdo nerekl, ze se s nozem nebeha cepeli k s telu...Alfajkalfajk16671    26.11.2016 17:37 Alfajk

jedna tematicka zprava [ odkaz ] jutuberovi nikdo nerekl, ze se s nozem nebeha cepeli k s telu...

skylines    No jo ale to je jednorázové. Takhle malým rybám se platí jednorázově pár tisíc a jsou rádi že něco dostali. Za reklamu toho taky moc nedostanu protože na to člověk musí být známí a to u nás nejde protože 95% republiky se ptá kdo to jako má být a z přednášek někde na nějakém kurzu určitě podíl dostanou ale to každý ať už přednáší o čemkoliv i když k tomu očividně nemusí mít žádné předpoklady nebo autoritu (v tomhle případě stačí nahrát jedno video a už může přednášet) - stačí si jen najít hlupáky co ho budou poslouchat. 30 je tak maximum co kdy vyděli když měli vážně hodně dobrý čtvrt rok :Dskylinesskylines11568    26.11.2016 15:00 skylines

@ odpověď na komentář od rocketbg:No jo ale to je jednorázové. Takhle malým rybám se platí jednorázově pár tisíc a jsou rádi že něco dostali. Za reklamu toho taky moc nedostanu protože na to člověk musí být známí a to u nás nejde protože 95% republiky se ptá kdo to jako má být a z přednášek někde na nějakém kurzu určitě podíl dostanou ale to každý ať už přednáší o čemkoliv i když k tomu očividně nemusí mít žádné předpoklady nebo autoritu (v tomhle případě stačí nahrát jedno video a už může přednášet) - stačí si jen najít hlupáky co ho budou poslouchat. 30 je tak maximum co kdy vyděli když měli vážně hodně dobrý čtvrt rok :D

rocketbg napsal:Ze samotného Youtubu možná 30K nedosáhnou, ale s různymi dodatky jako je třeba tato škola či další reklamní partnerství - to už pak ano (klidně i víc než 30K) .

rocketbg   1x   Ze samotného Youtubu možná 30K nedosáhnou, ale s různymi dodatky jako je třeba tato škola či další reklamní partnerství - to už pak ano (klidně i víc než 30K) .rocketbgrocketbg38351    26.11.2016 14:36 rocketbg

@ odpověď na komentář od skylines:Ze samotného Youtubu možná 30K nedosáhnou, ale s různymi dodatky jako je třeba tato škola či další reklamní partnerství - to už pak ano (klidně i víc než 30K) .

skylines napsal:Vážně by jsi chtěl být levná, trapná štětka bez nápadu za pár drobných? :D Na těch 30K ti ty chudáci tady nedosáhnou ani zdaleka. Jediný způsob jak mohou machrovat s hračkami co si koupili je ten že bydlí u mámy a nemají žádný výdaje. To pak člověku bohatě stačí i minimální mzda nebo socka. :D

limpi   4x   Jsem rád, že se k tomu tady někdo vyjádřil. Za článek palec nahoru. Absolutně s tebou souhlasím. Je to strašná blbostlimpilimpi10275    26.11.2016 13:59 limpi

Jsem rád, že se k tomu tady někdo vyjádřil. Za článek palec nahoru. Absolutně s tebou souhlasím. Je to strašná blbost

BrunoFingenCZ   1x   ... a pro dospěláky školu neudělaj ... :( :DBrunoFingenCZbrunofingencz34918    26.11.2016 12:14 BrunoFingenCZ

... a pro dospěláky školu neudělaj ... :( :D

cajteekanee    Ano Vědecké kladivo je slušný pořád a Rotovi se nedá upřít jeho dost velkej všeobecnej přehled. Jinak já myslím, že ty známější youtubeři už si příjdou na slušný peníze, když to někdo ještě zkombinuje se streamováním na Twichi, kde dostává nemalé částky od ostatních lidí, což mi nepřijde zrovna správný, ale je pravda, že oni nenutí nikoho aby jim platil. Oni prostě našli způsob jak si pro ně zábavné vydělávat peníze za hraní her. A upřímně. Kdo by nebral dostat 6 tisíc za 6 hodin streamu za den? Já myslím, že málokdo. Tím se je nesnažím hájit sám je skoro nesleduju, jen se snažím si ti vzít z jejich prespektivy.cajteekaneecajteekanee25741    26.11.2016 10:03 cajteekanee

Ano Vědecké kladivo je slušný pořád a Rotovi se nedá upřít jeho dost velkej všeobecnej přehled. Jinak já myslím, že ty známější youtubeři už si příjdou na slušný peníze, když to někdo ještě zkombinuje se streamováním na Twichi, kde dostává nemalé částky od ostatních lidí, což mi nepřijde zrovna správný, ale je pravda, že oni nenutí nikoho aby jim platil. Oni prostě našli způsob jak si pro ně zábavné vydělávat peníze za hraní her. A upřímně. Kdo by nebral dostat 6 tisíc za 6 hodin streamu za den? Já myslím, že málokdo. Tím se je nesnažím hájit sám je skoro nesleduju, jen se snažím si ti vzít z jejich prespektivy.

fallanga   1x   Já ve skutečnosti nevím kolik z toho mají, ale pokud je to dost, tak nevidím problém v tom, že jsou levné a neoriginální štětky, jak říkáš. Jen aby bylo jasno, já Youtube moc nesleduji. Když pomineme pana Dobrovského a spol. , tak se občas kouknu na nějaký nový hit (většinou na popud spolužáků) , ale jinak jsou mi všechny tyto aféru naprosto ukradené. Ale pokud si tím dokážou vydělat a zakládají dokonce i vlastní kurzy, tak je to celkem úctyhodné.fallangafallanga20226    25.11.2016 22:59 fallanga

@ odpověď na komentář od skylines:Já ve skutečnosti nevím kolik z toho mají, ale pokud je to dost, tak nevidím problém v tom, že jsou levné a neoriginální štětky, jak říkáš. Jen aby bylo jasno, já Youtube moc nesleduji. Když pomineme pana Dobrovského a spol. , tak se občas kouknu na nějaký nový hit (většinou na popud spolužáků) , ale jinak jsou mi všechny tyto aféru naprosto ukradené. Ale pokud si tím dokážou vydělat a zakládají dokonce i vlastní kurzy, tak je to celkem úctyhodné.

skylines napsal:Vážně by jsi chtěl být levná, trapná štětka bez nápadu za pár drobných? :D Na těch 30K ti ty chudáci tady nedosáhnou ani zdaleka. Jediný způsob jak mohou machrovat s hračkami co si koupili je ten že bydlí u mámy a nemají žádný výdaje. To pak člověku bohatě stačí i minimální mzda nebo socka. :D

skylines    Vážně by jsi chtěl být levná, trapná štětka bez nápadu za pár drobných? :D Na těch 30K ti ty chudáci tady nedosáhnou ani zdaleka. Jediný způsob jak mohou machrovat s hračkami co si koupili je ten že bydlí u mámy a nemají žádný výdaje. To pak člověku bohatě stačí i minimální mzda nebo socka. :Dskylinesskylines11568    25.11.2016 22:47 skylines

@ odpověď na komentář od fallanga:Vážně by jsi chtěl být levná, trapná štětka bez nápadu za pár drobných? :D Na těch 30K ti ty chudáci tady nedosáhnou ani zdaleka. Jediný způsob jak mohou machrovat s hračkami co si koupili je ten že bydlí u mámy a nemají žádný výdaje. To pak člověku bohatě stačí i minimální mzda nebo socka. :D

fallanga napsal:Říkejte si co chcete, ale kdyby mi někdo dal 30k měsíčně za to, že každý den natočím video o tom co jsem měl na snídani, tak to beru. Asi jsem se měl stát U2berem, ještě když jsem měl šanci. Očividně to dost sype.

fallanga    Říkejte si co chcete, ale kdyby mi někdo dal 30k měsíčně za to, že každý den natočím video o tom co jsem měl na snídani, tak to beru. Asi jsem se měl stát U2berem, ještě když jsem měl šanci. Očividně to dost sype.fallangafallanga20226    25.11.2016 22:37 fallanga

Říkejte si co chcete, ale kdyby mi někdo dal 30k měsíčně za to, že každý den natočím video o tom co jsem měl na snídani, tak to beru. Asi jsem se měl stát U2berem, ještě když jsem měl šanci. Očividně to dost sype.

ThainDegu   1x   To je asi stejná rada jako když ti někdo radí jak rychle vydělat peníze. Stačí mu jen poslat litr a on ti poradí jak za den vydělat klidně i sto tisíc :D :DThainDeguthaindegu27578    25.11.2016 15:48 ThainDegu

@ odpověď na komentář od Maestrodk:To je asi stejná rada jako když ti někdo radí jak rychle vydělat peníze. Stačí mu jen poslat litr a on ti poradí jak za den vydělat klidně i sto tisíc :D :D

Maestrodk napsal:Milé děti, pokud chcete být úspěšní jůtubeři, vyserte se na nějaký talent a založte kurzy pro jůtubery. Desetitisíce se vám jen posypou. :D
A jelikož tahle rada dneska už není zdarma, očekávám od každého na účtu 5K.

Maestrodk   3x   Milé děti, pokud chcete být úspěšní jůtubeři, vyserte se na nějaký talent a založte kurzy pro jůtubery. Desetitisíce se vám jen posypou. :D
A jelikož tahle rada dneska už není zdarma, očekávám od každého na účtu 5K.
Maestrodkmaestrodk8088
    25.11.2016 15:42
Maestrodk

Milé děti, pokud chcete být úspěšní jůtubeři, vyserte se na nějaký talent a založte kurzy pro jůtubery. Desetitisíce se vám jen posypou. :D
A jelikož tahle rada dneska už není zdarma, očekávám od každého na účtu 5K.

Sherlock161   1x   Ale tak pořád jsou to videa o hovně ze kterýho si člověk moc neodnese, ono to je asi tak myšlený, když na začátku říká, že se nasere nad něčím nad čím by ostatní jen mávli rukou. Možná o tom tématu, o kterém mluví, něco ví a má to logiku co říká, ale pořád je to většinou téma úplně o hovně, takže ne každýho to zajímá. Jak říkám, zajímavější je to Vědecký kladivo, to je aspoň takovej souhrn wikipedie i s uvedenými příklady v jednom krátkým videu.Sherlock161sherlock1617169    25.11.2016 14:02 Sherlock161

@ odpověď na komentář od BlackSheepCZ:Ale tak pořád jsou to videa o hovně ze kterýho si člověk moc neodnese, ono to je asi tak myšlený, když na začátku říká, že se nasere nad něčím nad čím by ostatní jen mávli rukou. Možná o tom tématu, o kterém mluví, něco ví a má to logiku co říká, ale pořád je to většinou téma úplně o hovně, takže ne každýho to zajímá. Jak říkám, zajímavější je to Vědecký kladivo, to je aspoň takovej souhrn wikipedie i s uvedenými příklady v jednom krátkým videu.

BlackSheepCZ napsal:Tak zrovna s tímhle nemůžu souhlasit. Většinou toho o věcech ví docela dost, nenarazil jsem na video se kterým bych nějak výrazně nesouhlasil, nebo si řekl že je to úplná blbost. Vždy to má logiku a vychází to z faktů. Jasně na některé věci mám jiný názor, ale Rota má naprosto normální a podložené názory.

BlackSheepCZ   1x   Tak zrovna s tímhle nemůžu souhlasit. Většinou toho o věcech ví docela dost, nenarazil jsem na video se kterým bych nějak výrazně nesouhlasil, nebo si řekl že je to úplná blbost. Vždy to má logiku a vychází to z faktů. Jasně na některé věci mám jiný názor, ale Rota má naprosto normální a podložené názory.BlackSheepCZblacksheepcz47838    25.11.2016 13:15 BlackSheepCZ

@ odpověď na komentář od Kolousek001:Tak zrovna s tímhle nemůžu souhlasit. Většinou toho o věcech ví docela dost, nenarazil jsem na video se kterým bych nějak výrazně nesouhlasil, nebo si řekl že je to úplná blbost. Vždy to má logiku a vychází to z faktů. Jasně na některé věci mám jiný názor, ale Rota má naprosto normální a podložené názory.

Kolousek001 napsal:No nadpis je trochu zavádějící kde kdo by si hned mohl ymslet, že se otevře opravdová plnohodnotná škola :D ale tohle je jen pár stupidních kurzů na které půjdou akorát tak stupidní lidé ...

A ohledně pana Roty co se tu dost komentuje, dřív sem si taky myslel, že je to jeden z mála těch normální v česku ale pak vám dojde když sledujete hlavně jeho videa kde se "nepřirozeně naser*" ... že on vlastně ve většině případů o tématu vůbec nic neví, tlachá nesmysly, který směřujou akorát tak do prázdna a z toho videa si vůbec nic neodnesete :D

Kolousek001   2x   No nadpis je trochu zavádějící kde kdo by si hned mohl ymslet, že se otevře opravdová plnohodnotná škola :D ale tohle je jen pár stupidních kurzů na které půjdou akorát tak stupidní lidé ...

A ohledně pana Roty co se tu dost komentuje, dřív sem si taky myslel, že je to jeden z mála těch normální v česku ale pak vám dojde když sledujete hlavně jeho videa kde se "nepřirozeně naser*" ... že on vlastně ve většině případů o tématu vůbec nic neví, tlachá nesmysly, který směřujou akorát tak do prázdna a z toho videa si vůbec nic neodnesete :D
Kolousek001kolousek00128103
    25.11.2016 13:05
Kolousek001

No nadpis je trochu zavádějící kde kdo by si hned mohl ymslet, že se otevře opravdová plnohodnotná škola :D ale tohle je jen pár stupidních kurzů na které půjdou akorát tak stupidní lidé ...

A ohledně pana Roty co se tu dost komentuje, dřív sem si taky myslel, že je to jeden z mála těch normální v česku ale pak vám dojde když sledujete hlavně jeho videa kde se "nepřirozeně naser*" ... že on vlastně ve většině případů o tématu vůbec nic neví, tlachá nesmysly, který směřujou akorát tak do prázdna a z toho videa si vůbec nic neodnesete :D

BlackSheepCZ   1x   Jojo čokoládu ničím nenahradíš. Vzal bych si všechny druhy.BlackSheepCZblacksheepcz47838    25.11.2016 13:00 BlackSheepCZ

@ odpověď na komentář od Virus:Jojo čokoládu ničím nenahradíš. Vzal bych si všechny druhy.

Virus napsal:Přesně takhle bych své tělo znesvětil a huntoval za těch 5 táců. [ odkaz ] ;-) :thumbup: :-D

Virus   2x   Přesně takhle bych své tělo znesvětil a huntoval za těch 5 táců. [ odkaz ] ;-) :thumbup: :-DVirusvirus7406    25.11.2016 12:58 Virus

@ odpověď na komentář od stuntman:Přesně takhle bych své tělo znesvětil a huntoval za těch 5 táců. [ odkaz ] ;-) :thumbup: :-D

stuntman napsal:Byť to na mne, tak za tie sr*čky, čo sú na YT by som ľudí strielal namiesto banovania. :-D
Ale musíte uznať. Ten čo na to prišiel, je to vynikajúca vec, ako vylákať z debilov prachy. To mu nemôžete mať za zlé :-D
Vírus to vystihol presne, To radšej by som tých 5K dal nejakej socialnej pracovníčke, nech dá do laty kolibríka alebo by som si nechal zrychtovať telo iným svinstvom. :-D

rocketbg   4x   Dříve chtěly děti být kosmonauty. Dneska youtubery. (Uznáme alespoň, že jejich přání je nyní realističtější)rocketbgrocketbg38351    25.11.2016 12:41 rocketbg

Dříve chtěly děti být kosmonauty. Dneska youtubery. (Uznáme alespoň, že jejich přání je nyní realističtější)

AsuraCzech    Bohužel ano :D Jako by nestačili ti ostatní idioti co na YT vyskakujouAsuraCzechasuraczech13644    25.11.2016 12:17 AsuraCzech

@ odpověď na komentář od skylines:Bohužel ano :D Jako by nestačili ti ostatní idioti co na YT vyskakujou

skylines napsal:V Česku jsou youtubeři?

skylines   3x   V Česku jsou youtubeři?skylinesskylines11568    25.11.2016 11:51 skylines

V Česku jsou youtubeři?

cajteekanee   1x   Rota mě kurevsky zklamal, že se účastní týhle šarády. Jeden z mála rozumnější youtuberů na cz scéně. Ale když mohl vystupovat v pořadu Hrajeme s Alim, tak už se neštítí asi ničeho. Jinak dnešní vliv na youtuberů na dnešní generaci dětí je enormní. Jestli budu mít sám někdy děti asi jim YouTube zakážu.cajteekaneecajteekanee25741    25.11.2016 11:14 cajteekanee

Rota mě kurevsky zklamal, že se účastní týhle šarády. Jeden z mála rozumnější youtuberů na cz scéně. Ale když mohl vystupovat v pořadu Hrajeme s Alim, tak už se neštítí asi ničeho. Jinak dnešní vliv na youtuberů na dnešní generaci dětí je enormní. Jestli budu mít sám někdy děti asi jim YouTube zakážu.

Sherlock161    Rota je sice sellout, ale dá se to pochopit, je handicapovanej a invalidní důchody jsou u nás směšný. Aspoň to jeho Vědecké kladivo je docela zajímavé.Sherlock161sherlock1617169    25.11.2016 11:09 Sherlock161

Rota je sice sellout, ale dá se to pochopit, je handicapovanej a invalidní důchody jsou u nás směšný. Aspoň to jeho Vědecké kladivo je docela zajímavé.

stuntman   2x   Byť to na mne, tak za tie sr*čky, čo sú na YT by som ľudí strielal namiesto banovania. :-D
Ale musíte uznať. Ten čo na to prišiel, je to vynikajúca vec, ako vylákať z debilov prachy. To mu nemôžete mať za zlé :-D
Vírus to vystihol presne, To radšej by som tých 5K dal nejakej socialnej pracovníčke, nech dá do laty kolibríka alebo by som si nechal zrychtovať telo iným svinstvom. :-D
stuntmanstuntman8196
    25.11.2016 11:08
stuntman

Byť to na mne, tak za tie sr*čky, čo sú na YT by som ľudí strielal namiesto banovania. :-D
Ale musíte uznať. Ten čo na to prišiel, je to vynikajúca vec, ako vylákať z debilov prachy. To mu nemôžete mať za zlé :-D
Vírus to vystihol presne, To radšej by som tých 5K dal nejakej socialnej pracovníčke, nech dá do laty kolibríka alebo by som si nechal zrychtovať telo iným svinstvom. :-D

BlackSheepCZ   1x   Zase s Meshou za 5000 kdyby u toho moc nemluvila... Ale je vtipný že půjde o skupiny po 15 dětech a kazdej dá 5000. Co jim tam asi tak řeknou. Chcete li byt úspěšným youtuberem musíte se něčím lišit od od státních musíte zaujmout. Třeba si vemte.... Nebo se naserte do jiného youtubera... Nebo...BlackSheepCZblacksheepcz47838    25.11.2016 11:06 BlackSheepCZ

Zase s Meshou za 5000 kdyby u toho moc nemluvila... Ale je vtipný že půjde o skupiny po 15 dětech a kazdej dá 5000. Co jim tam asi tak řeknou. Chcete li byt úspěšným youtuberem musíte se něčím lišit od od státních musíte zaujmout. Třeba si vemte.... Nebo se naserte do jiného youtubera... Nebo...

zimmerhead   3x   Utubeři by o tobě teď řekli že umíš jenom kritizovat :D . Kdybych měl dítě tak mu radši koupím cigára než platit 5000 nějakým šaškům :Dzimmerheadzimmerhead12493    25.11.2016 10:11 zimmerhead

Utubeři by o tobě teď řekli že umíš jenom kritizovat :D . Kdybych měl dítě tak mu radši koupím cigára než platit 5000 nějakým šaškům :D

Mythix   4x   Musíš uznat ale, že je to dobrý byznys :D za 5000 Kč proč ne :DMythixmythix30055    25.11.2016 09:33 Mythix

Musíš uznat ale, že je to dobrý byznys :D za 5000 Kč proč ne :D

O autorovi blogu

FireWolf
FireWolf
Muž, 25 let

Kdo jsem?

Amatérský spisovatel, amatérský překladatel, amatérský recenzent, amatérský blogger, amatérský tvůrce her, amatérský amatér a dle jednoho muže prý i nadsamec... :D

"There are no choices. Nothing but a straight line. The illusion comes afterwards, when you ask 'Why me?' and 'What if?'. When you look back and see the branches, like a pruned bonsai tree, or forked lightning. If you had done something differently, it wouldn't be you. It would be someone else looking back, asking a different set of questions." - Max Payne, Max Payne 2

Baví mě především RPG, FPS a logické hry (díky kterým si ověřím, že jsem stále velmi chytrý... :D), ale občas si zahraju nějakou oddychovku.

Desítku dávám jen hrám, které mě baví od začátku do konce, naprosto mě pohltí a jsou v mých očích perfektní.

"Nothing is more badass than treating a woman with respect." - Mr. Torgue, Borderlands 2

Nejočekávanější hry:

  • Mount and Blade 2: Bannerlord
  • Serious Sam 4
  • Alan Wake 2
  • Nový Wolfenstein
  • Finding Paradise
  • Vampyr
  • The Sinking City
Založit herní BLOG