Uživatel nepřihlášen

Doupě ohnivého vlka

RSS kanál blogu
Píše: FireWolf - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Doupě ohnivého vlka
Ohlédnutí za rokem 2016

Ohlédnutí za rokem 2016

Pátek 6.1.2017 22:53 - Rok 2016 je úspěšně za námi a to s sebou nese určité povinnosti. Plánoval jsem vytvořit podobný článek jako minulý rok, kde bych shrnul nejlepší hry… Přečíst celý článek »

Batman - návrat Telltale na výsluní

Batman - návrat Telltale na výsluní

Pátek 6.1.2017 14:27 - Netopýří muž. Temný rytíř. Samozvaný ochránce města Gotham. Nejlepší detektiv na světě. Ať už tomuhle ušatci říkáte jakkoliv, Batman patří mezi… Přečíst celý článek »

Větší neznamená vždy lepší aneb série Batman Arkham a její otevřený svět

Větší neznamená vždy lepší aneb série Batman Arkham a její otevřený svět

Pátek 25.11.2016 22:51 - Nedávno jsem hrál hru Shadow Warrior 2 a napsal jsem na ni i recenzi. Největší změnou je ale právě to, v jak velkém prostoru se nyní bojuje. První díl… Přečíst celý článek »

10 nejlepších filmů s Batmanem

10 nejlepších filmů s Batmanem

Čtvrtek 3.11.2016 10:39 - Miluju Batmana. Už od útlého dětství, kdy jsem sledoval seriál Batman: The Animated Series, jsem si ho zamiloval. Na rozdíl od podobných superhrdinů… Přečíst celý článek »

Batman Arkham Knight aneb pojďme změnit to, co do teď fungovalo

Batman Arkham Knight aneb pojďme změnit to, co do teď fungovalo

Pondělí 21.12.2015 17:30 - Letos vyšel závěr trilogie s Batmanem od Rocksteady. Hra nesoucí podtitul Arkham Knight nedopadla zrovna dobře. Rozhodl jsem se tedy napsat tento… Přečíst celý článek »

O autorovi blogu

FireWolf
FireWolf
Muž, 25 let

Kdo jsem?

Amatérský spisovatel, amatérský překladatel, amatérský recenzent, amatérský blogger, amatérský tvůrce her, amatérský amatér a dle jednoho muže prý i nadsamec... :D

"There are no choices. Nothing but a straight line. The illusion comes afterwards, when you ask 'Why me?' and 'What if?'. When you look back and see the branches, like a pruned bonsai tree, or forked lightning. If you had done something differently, it wouldn't be you. It would be someone else looking back, asking a different set of questions." - Max Payne, Max Payne 2

Baví mě především RPG, FPS a logické hry (díky kterým si ověřím, že jsem stále velmi chytrý... :D), ale občas si zahraju nějakou oddychovku.

Desítku dávám jen hrám, které mě baví od začátku do konce, naprosto mě pohltí a jsou v mých očích perfektní.

"Nothing is more badass than treating a woman with respect." - Mr. Torgue, Borderlands 2

Nejočekávanější hry:

  • Mount and Blade 2: Bannerlord
  • Serious Sam 4
  • Alan Wake 2
  • Nový Wolfenstein
  • Finding Paradise
  • Vampyr
  • The Sinking City
Založit herní BLOG